top of page

Sertleşme problemi - İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ED Kliniğinde verilen Penis Vakum, Pompa cihaz tedavisi

Sertleşme probleminde (ED) İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ED Kliniği

VAKUM EREKSİYON AYGITLARI (PENİS POMPASI, VACUUM ERECTİON DEVİCES)


Bir penis pompası (vakum ereksiyon cihazı), elle çalışan veya akülü bir pompaya sahip içi boş bir tüpdür. Tüp penisinin üzerine yerleştirilir ve daha sonra pompa tüpün içindeki havayı emmek için kullanılır. Bu, penisine kan çeken bir vakum oluşturur.

Bir ereksiyondan sonra, penisin tabanının etrafında bir kan basıncını tutup sıkı tutmak için bir gerginlik halkası yerleştirirsiniz. Daha sonra vakum cihazını çıkarırsınız.

Ereksiyon genellikle bir çiftin seks yapması için yeterince uzun sürer. Cinsel ilişkiden sonra gerilim halkasını çıkarırsınız. Penisin kırılması olası bir yan etkidir ve ejakülasyon bant tarafından kısıtlanacaktır.

Bir penis pompası sizin için iyi bir tedavi seçeneği ise, doktorunuz belirli bir model önerebilir veya yazabilir. Bu sayede, ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan ve saygın bir üretici tarafından yapıldığından emin olabilirsiniz.

Yayımlanan veriler, sertlik açısından memnuniyet oranları % 90 ve% 94 kadar yüksek olduğunu bildirmektedir En sık görülen yan etkiler arasında, hastaların % 30'unda ortaya çıkan ağrı, uyuşukluk sayılabilir. Ciddi yan etkiler (cilt nekrozu), eğer hastalar cinsel ilişkiden sonra 30 dakika içinde büzülme halkasını çıkarırsa olmaz.

www.drtuncaytas.com erkek sağlığı konularında medikal yayınlar ve akedemik bildiriler doğrultusunda güncellenen sağlık sitesidir. Üroloji Avrupa ve Amerika Klavuzu esas alınarak düzenlenmiş tıp metinlerinin hastanın anlayabileceği şekilde sunumu amaçlanmıştır.Dünyanın sayılı kliniklerinde verilen tedavi seçeneklerini yazar doktorlarımız tarafından öğrenebilir onlardan randevu alabilirsiniz. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

bottom of page