top of page

Sertleşme problemi - İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ED Kliniğinde verilen güncel ilaç tedavileri

Sertleşme probleminde (ED) İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ED Kliniğinde verilen güncel tedaviler

SERTLEŞME PROBLEMİ - İLAÇ TEDAVİLERİ,

Sertleşme problemi yani ED tatmin edici cinsel performansa izin vermeyi sağlayacak, yeterl kalıcı sertleşme yetersizliği olarak tanımlanmaktadır
 

İlaç tedavisi , tatmin edici bir ilişkiye sahip olabilmek ve ereksiyonunun kalitesini arttırmakta son derece etkilidir. Fosfo-diesteraz inhibitörleri olarak adlandırılan ilaçlar, erektil disfonksiyonu olan erkeklerin% 65'inde kullanılmaktadır. 

Bu oral ilaçlar birçok erkek için başarılı erektil disfonksiyon(sertleşme problemi ED) tedavisidir. ​İlaçlar, nitrik oksidin etkilerini arttırır, peniste kaslarını rahatlatan doğal bir kimyasallardır. Bu kan akışını artırır ve cinsel uyarılmaya yanıt olarak ereksiyon elde etmenizi sağlar.

 

Hormon verilmesi

 

Bazı erkeklerde, hormonların düşük seviyeleri ile komplike olabilen erektil disfonksiyon vardır. Bu durumda, hormon replasman tedavisi ilk adım olarak önerilebilir veya diğer terapilerle kombinasyon halinde verilebilir.

 

Önemli uyarı bu İlaçları üreten firmalar internette satılan ürünlerin sahte ve ölümcül olduğunu açıklamışlardır lütfen doktorunuzun önerisi ile sadece ECZANELERDEN temin edin.

Önemli uyarı bu İlaçları üreten firmalar internette satılan ürünlerin sahte ve ölümcül olduğunu açıklamışlardır lütfen doktorunuzun önerisi ile sadece ECZANELERDEN temin edin.

www.drtuncaytas.com erkek sağlığı konularında medikal yayınlar ve akedemik bildiriler doğrultusunda güncellenen sağlık sitesidir. Üroloji Avrupa ve Amerika Klavuzu esas alınarak düzenlenmiş tıp metinlerinin hastanın anlayabileceği şekilde sunumu amaçlanmıştır.Dünyanın sayılı kliniklerinde verilen tedavi seçeneklerini yazar doktorlarımız tarafından öğrenebilir onlardan randevu alabilirsiniz. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

bottom of page