top of page

Sertleşme problemi - İlaç Tedavileri, Penise Enjeksiyon, Kök hücre, PRP, Cihazlar, Dahili Penil Pompa (Penil İmplant, Penis Protezi).

Sertleşme probleminde (ED) İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ED Kliniğinde verilen güncel tedaviler


Ağızdan İlaç Uygulamaları 

İlaç tedavisi , tatmin edici bir ilişkiye sahip olabilmek ve ereksiyonunun kalitesini arttırmakta son derece etkilidir. Fosfo-diesteraz inhibitörleri olarak adlandırılan ilaçlar, erektil disfonksiyonu olan erkeklerin% 65'inde kullanılmaktadır. 

Bu oral ilaçlar birçok erkek için başarılı erektil disfonksiyon(sertleşme problemi ED) tedavisidir. ​

İlaçlar, nitrik oksidin etkilerini arttırır, peniste kaslarını rahatlatan doğal bir kimyasallardır. Bu kan akışını artırır ve cinsel uyarılmaya yanıt olarak ereksiyon elde etmenizi sağlar.

Önemli uyarı bu İlaçları üreten firmalar internette satılan ürünlerin sahte ve ölümcül olduğunu açıklamışlardır lütfen doktorunuzun önerisi ile sadece ECZANELERDEN temin edin.

Testosteron replasmanı

 

Bazı erkeklerde, hormonlardan testosteronun düşük seviyeleri ile komplike olabilen erektil disfonksiyon vardır. Bu durumda, testosteron replasman tedavisi ilk adım olarak önerilebilir veya diğer terapilerle kombinasyon halinde verilebilir.

Cerrahi Yöntem (Penis Protezi,Penil Pompa, Penil İmplant)

Oral ilaçlara, Şok dalga tedavisine (ED1000), PRP;P-SHOT, Vakum tedavilerine cevap vermeyen veya buna tolerans göstermeyen erkekler, en yaygın olarak şişirilebilir implant olarak bilinen bir iç penil pompayla (IPP) tedavi edilir . Dahili Penil Pompa, şişirilebilir, su dolu bir cihazdır. 45 dakikalık amekiyat prosedürü sırasında, pompa skrotal kesede bir inç açıklıktan sokulur. Pompayı (skrotum içinde tamamen bulunan) sıkarak, yaklaşık bir 30 saniye boyunca sıvı penise pompalanır ve bu da istenilen süre kadar bir ereksiyona neden olur. Penisi kendi gevşek konumuna döndürmek için, sadece pompayı basılı tutmanız yterli olur. Takıldığında, ömür boyu yerinde kalabilen pompa için bakım gerekmez. Çiftler istediği zaman seks yapabilirler. Orgazm ve ejakülasyon dahil olmak üzere normal duyum etkilenmez

Penis Protezi
Penis protezi
Penis Protezi
Penis protezi
Penis protezi
Penis Protezi

Penis pompaları

Bir penis pompası (vakum ereksiyon cihazı), elle çalışan veya akülü bir pompaya sahip içi boş bir tüpdür. Tüp penisinin üzerine yerleştirilir ve daha sonra pompa tüpün içindeki havayı emmek için kullanılır. Bu, penisine kan çeken bir vakum oluşturur.

Bir ereksiyondan sonra, penisin tabanının etrafında bir kan basıncını tutup sıkı tutmak için bir gerginlik halkası yerleştirirsiniz. Daha sonra vakum cihazını çıkarırsınız.

Ereksiyon genellikle bir çiftin seks yapması için yeterince uzun sürer. Cinsel ilişkiden sonra gerilim halkasını çıkarırsınız. Penisin kırılması olası bir yan etkidir ve ejakülasyon bant tarafından kısıtlanacaktır.

Bir penis pompası sizin için iyi bir tedavi seçeneği ise, doktorunuz belirli bir model önerebilir veya yazabilir. Bu sayede, ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan ve saygın bir üretici tarafından yapıldığından emin olabilirsiniz.

bottom of page