Dr Tuncay Taş - Türkiye’de başta Laparoskopi, Robotik cerrahi ve Erkek sağlığı alanında olmak üzere hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir..

2004 yılı İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Yrd. Doç. Dr. Tuncay TAŞ, 2010 yılında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Üroloji Uzmanlığı ihtisasını tamamlamıştır.  Heildelberg Üniversitesi, Almanya, Heilbronn SLK Hastanesi "Laparoskopi, Robotik ve Onkoloji Merkezi'nde" 2006 ve 2007 yıllarında aldığı eğitim sonrasında, Türkiye’de başta Laparoskopi alanında olmak üzere hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Üroloji pratiğinin çoğunluğunu kanser tanı, tedavi, izlem ve minimal invaziv böbrek taşı tedavileri oluşturmaktadır.

İstanbul Cerrahi Hastanesi ve Nişantaşı Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak görev almaktadır.

 "Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.”
www.drtuncaytas.com erkek sağlığı konularında medikal yayınlar ve akedemik bildiriler doğrultusunda güncellenen sağlık sitesidir. Üroloji Avrupa ve Amerika Klavuzu esas alınarak düzenlenmiş tıp metinlerinin hastanın anlayabileceği şekilde sunumu amaçlanmıştır.
Dünyanın sayılı kliniklerinde verilen tedavi seçeneklerini yazar doktorlarımız tarafından öğrenebilir onlardan randevu alabilirsiniz. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Danışma- +90-532-343-4827

Randevu- +90 212 296 94 50-1301

Hastane- 444 44 24

  • Google Rehber Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook App Icon

© 2006 by Selda. İstanbul Erkek Sağ. Hiz. Lmtd