top of page

Dr Tuncay Taş - Türkiye’de başta Laparoskopi, Robotik cerrahi ve Erkek sağlığı alanında olmak üzere hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir..

2004 yılı İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Doç. Dr. Tuncay TAŞ, 2010 yılında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Üroloji Uzmanlığı ihtisasını tamamlamıştır.  Heildelberg Üniversitesi, Almanya, Heilbronn SLK Hastanesi "Laparoskopi, Robotik ve Onkoloji Merkezi'nde" 2006 ve 2007 yıllarında aldığı eğitim sonrasında, Türkiye’de başta Laparoskopi alanında olmak üzere hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Üroloji pratiğinin çoğunluğunu kanser tanı, tedavi, izlem, kadve minimal invaziv böbrek taşı tedavileri oluşturmaktadır.

Özel kliniğinde üroloji uzmanı ve Nişantaşı Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak görev almaktadır.

English

Safe Urology Clinic & Nisantasi University

 

Field of Speciality: Urology
Date of Birth: 1980
School of Medicine:  Istanbul University School of Medicine
Graduate Medical Education: University of Health Sciences Taksim Training & Research Hospital
Fellowship: Urological Oncology and Laparoscopic Urology Department of Urology SLK Kliniken Heilbronn University of Heidelberg, Germany
Foreign Language: English

• Specialities
Urological Oncology, Laparoscopic Urology, Kidney Problems, Neurourology, Penile Surgery

• Membership of Scientific Organizations
Turkish Association of Urology
Turkish Medical Association
Association of Endourology
European Association of Urology
International Society for Stem Cells Applications

• Publications
https://scholar.google.com/citations?user=CA59D8UAAAAJ&hl=en

 "Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.”
www.drtuncaytas.com erkek sağlığı konularında medikal yayınlar ve akademik bildiriler doğrultusunda güncellenen sağlık sitesidir. Üroloji Avrupa ve Amerika Klavuzu esas alınarak düzenlenmiş tıp metinlerinin hastanın anlayabileceği şekilde sunumu amaçlanmıştır.
Dünyanın sayılı kliniklerinde verilen tedavi seçeneklerini yazar doktorlarımız tarafından öğrenebilir onlardan randevu alabilirsiniz. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.
bottom of page