top of page

Sertleşme problemi - İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ED Kliniğinde penis protezi güncel tedavileri

Penis Protezi

40 yaşın üzerindeki her iki erkekten biri Sertleşme problemi, iktidarsızlıktan muzdarip olsa da, çoğu erkek onun hakkında konuşmak istemez. Penil protez doğal, dışarıdan ve ilişki anında anlaşılmayan, doğal histe kayıp sağlamayan, uzun süreli ilişkiye imkanı veren, boşalmanın tam ve kusursuz gerçekleştiği kısa süren bir cerrahi işlemle yerleştirilen implanttır.

 

İmplantlar anatominize göre uyarlanmıştır. Duyarlılık , zevk ve ejakülasyon yeteneği kesinlikle etkilenmez, bu nedenle normalde bir orgazm elde edersiniz. İki ana tip Penis protezi vardır (semirigit ve şişirilip indirilebilen). Her tip Penis protezi farklı çalışır ve çeşitli artıları ve eksileri vardır. daha fazla bilgi için bize ulaşın...

 

Penis protezi iktidarsızlık yani sertleşme problemi bozukluğuna (ED) sahip erkeklerin ereksiyona izin vermesi için penisin içine yerleştirilmiş cihazlardır. Diğer tedaviler yardımcı olmadığında, penil bir implant mükemmel bir çözüm olabilir. 

Penil bir implant, doğal görünümlü ve doğal bir his veren bir penise cerrahi olarak yerleştirilen tıbbi bir cihazdır. 

Penis proteziların yerleştirilmesi ameliyat gerektirir. Penis proteziları seçmeden önce, olası riskler, komplikasyonlar ve takip bakımı dahil olmak üzere, ameliyatın neler içerdiğini anladığınızdan emin olun.

Çoğu erkek için, sertleşme problemi ilaçlar veya penis pompası kullanımı ile başarılı bir şekilde tedavi edilebilir. Başka yöntemler kullanarak cinsel aktivite için yeterli bir ereksiyon elde edemiyorsanız, prostat ameliyatı sonrası sertleşmenizi kaybettiyseniz ve peyronie hastalığı gibi ciddi durumların tedavisinde de kullanılabilir. Çoğu penis implantı da penisini ameliyat sırasında doğal olarak olduğundan daha büyük yapmaz. 

  • Hasta Memnuniyeti Oranları: Çalışmalar, erkeklerin% 93.8'inin penil protez seçimi, Viagra'nın (% 51.6) tatmin edici seviyelerini veya enjeksiyon tedavisini (% 40.9) ile kısmen veya tamamen tatmin ettiğini göstermektedir. 

  • ED için Ayrı Bir Tedavi: Penisiniz gevşek olduğunda penil protez fark edilmez. Eşiniz ya da partneriniz, size söylemediğiniz sürece ED'nizi tedavi edecek bir implantınız olduğunu söyleyemeyecektir.

  • Minimal İyileşme Süresi: Her insan farklıdır, ancak bir protez implant prosedüründen sonra tipik bir iyileşme süresi dört ila altı haftadır. Tamamen iyileştikten sonra seks yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Sigorta Kapsamı hakkında bizimle iletişime geçin.

Penis protezi kullanımı videosu için linki kullanın

https://www.bestsurgeryinturkey.co.uk/penile-implant-penis-prosthesis

www.drtuncaytas.com erkek sağlığı konularında medikal yayınlar ve akedemik bildiriler doğrultusunda güncellenen sağlık sitesidir. Üroloji Avrupa ve Amerika Klavuzu esas alınarak düzenlenmiş tıp metinlerinin hastanın anlayabileceği şekilde sunumu amaçlanmıştır.Dünyanın sayılı kliniklerinde verilen tedavi seçeneklerini yazar doktorlarımız tarafından öğrenebilir onlardan randevu alabilirsiniz. Bu site üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

bottom of page