Anne ve Oğul

Cerrahi Sünnet

Çocuk ve bebeklerde

Bilmeniz gerekenler //

Penis büyümesi anne karnında ve doğduktan sonra testosteron hormonunun kontrolü altındadır. Testosteron sentez ve salgısını bozan hipofiz bezi hastalıkları, testislerle ilgili problemler, bazı cinsel gelişim bozuklukları penis küçüklüğüne neden olabilir. Mutlaka bu çocukların bir endokrinolji uzmanı tarafından değerlendirilmesi gerekir.

Çocuklarda penis büyüklüğü

 

Çocuklarda penis büyüklüğü değerlendirilmesi gereken bir durumdur. Penis eğikliğine sebep olabilmesi bakımında üroloji uzmanı tarafından değerlendirilmeli ayrıca böbrek üstü bezi hastalıklarında penis büyüklüğü ilk bulgulardan olabilmektedir endokrinoloji uzmanı tarafından değerlendirilmelidir.

Robotik Laparoskopik Cerrahi!
Testimonials

 

“Dr. Tuncay Taş gibi bir hekimle çalıştığınız için Tuncay Bey nezbinde tüm doktorlarımızı kutluyorum. Benim babam Ali Sevinç 86 yaşında Tuncay bey ve ekibi sayesinde çok iyi sağlıkla yaşamına devam ediyor. Allah doktorlarımızın ellerine beyinlerine sağlık versin diyerek tümüne mutlu yaşam diliyorum.”

 

Rahime Sevinç

 

“Dr Tuncay beye mikrocehhahi varikosel ameliyatı oldum, hastanenizden son derece memnunum özellikle ilgi güleryüzü ve hekimliği mükemmel olan Sayın Dr Tuncay Taş beye teşekkür ederim.”

 

Orhan Murathan Aytemür

TUNCAY HOCAM ABİMDE DERİM SİZE.ÇÜNKÜ O KADAR İÇTEN BİR İNSANSINIZ Kİ.DERDİME DERMAN OLDUNUZ.BAŞIM DAHA DİK GEZİYORUM SAYENİZZDE:))))ALDIĞINIZ HER PARA KURUŞUNA KADAR HELAL OLSUN.UMARIM BİRÇOK KİŞİYE DERMAN OLURSUNUZ.UMARIM SİZİ BULURLAR.ŞİMDİLİK HOŞÇAKALIN.

Kasım Sezer

2 yıl önce ilk oğlumuzun(4 aylık) sünnetini başarıyla yapan hocamızı takip ettik bulduk 2 nci oğlumuzu da (7aylık) gönül rahatlığıyla profosyonel ellerine teslim ettik,sünnet gecesi dahi mışıl mışıl uyudu evlat:)ilgi alakanızdan dolayı ayrıca çok teşekkürler Tuncay bey

Serkan  Kürkçü

google.jpg